Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #100736

Klientidele IT ja telekommunikatsioonialast tuge pakkuv konsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu tööks oleks Elioni tooteid ja teenuseid (interneti püsiühendus, Digi TV) kasutavate klientide juhendamine telefoni teel.

Ootused kandidaadile

  • IT on Sinu hobi ja Sulle meeldib teiste inimeste juhendamine
  • Sa oskad eesti, vene ja inglise keelt suhtlustasandil
  • Sa oled valmis töötama graafiku alusel

Ettevõte pakub

  • võimalust töötada kooli kõrvalt
  • mitmesuguseid soodustusi (õppijate toetamine, oma spordiklubi), mille kohta leiad rohkem informatsiooni www.elion.ee/personal
  • täiendkoolitusi Sinu karjääri ja hobi arendamiseks

Lisainfo

Tööaeg: Graafiku alusel (vahetused võivad olla ajavahemikus 07.00-01.00, max vahetuse pikkus 10 tundi).

Peale katseaega lisandub põhipalgale kuni 30% tulemustasu.

Tööpakkumise number
#100736

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: Alates 4600 €/tunnis
Kuulutus aegub:
6. aprill 2007
Kuulutus sisestati:
22. märts 2007

Elion on Eesti suurim telekommunikatsiooni- ja IT-ettevõte, mis pakub inimestele paremaid võimalusi suhtlemiseks. Me väärtustame oma igapäevatöös kaasaegsust, eestimaisust, kliendikesksust ja usaldusväärsust.

Vaata rohkem