Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #126642

Klientidele interneti- ja arvutialast tuge pakkuvat konsultant

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

kes juhendab ja nõustab telefoni teel Elioni teenuseid (internetiühendus, Digi TV) kasutavaid inimesi.

Ootused kandidaadile

  • Oskad anda arvutialast nõu
  • Oled suuteline nõustama eesti ja vene keeles
  • Oled valmis töötama graafiku alusel

Ettevõte pakub

  • tööalast täiendkoolitust
  • toetust IT alal õppijatele
  • põhipalka + Sinu panusest sõltuvat tulemustasu
  • põhipalga kasvu koos kogemuse ja staažiga
  • Elioni spordiklubi soodustusi, mitmekesiseid firma üritusi
  • kui Sul tekkis huvi, külasta www.elion.ee/personal , helista ja/või kirjuta

Tööpakkumise number
#126642