Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #167347

Klienditurunduse juht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Müüki ja turundust toetavate materjalide (koguturust, jaekaubandusest, tarbijatest
jm) ettevalmistamine, analüüsimine ja tõlgendamine eri teabekanalitest saadava info
põhjal;
  • Teha tihedat koostööd ettevõtte müügi -ja turundusosakonnaga ning suhelda
aktiivselt koostööpartneritega;
  • Uudistoodete turule toomist toetavate müügimaterjalide kokkupanek;
  • Tooterühmade pidev analüüs;
  • Kliendikohaste analüüside ja parendusettepanekute tegemine;
  • Kategooria juhtimise projektide elluviimine

Ootused kandidaadile

  • Kõrgem kaubanduslik või majanduslik haridus
  • Töökogemus kategooria juhtimise valdkonnas (jaekaubandus)
  • Väga hea analüüsivõime
  • Hea väljendusoskus eesti, inglise ja vene keeles
  • Kogemus turu-uuringute rakendamisest kliendikoostöö parandamiseks

Ettevõte pakub

  • Huvitavat ja vastutusrikast tööd
  • tulemustele vastavat töötasu (põhi + tulemuspalk)
  • Eneseteostamise võimalust
  • Arenemis- ja koolitusvõimalusi
  • Sportimisvõimalusi ja palju teisi omatöötaja soodustusi

Tööpakkumise number
#167347

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
24. oktoober 2008
Kuulutus sisestati:
15. oktoober 2008

Valio Baltic AS kuulub rahvusvahelisse ettevõtete gruppi, mille põhitegevuseks on piimasaaduste varumine, tootmine ning müük. Ettevõtte tooteportfellis on üle 150 toote, mida turustatakse Valio, Valio Alma, Valio Gefilus, Valio Zero Lactose, Valio Atleet ja Valio Forte kaubamärkide all. Valio Baltic on arenev ja kasvav ettevõte, mis pakub eneseteostusvõimalusi enam kui 340 põhikohaga töötajale. Ettevõtte eesmärgiks on pakkuda tarbijatele kvaliteetseid ja heaolu edendavaid piimatooteid.

Vaata rohkem