Värsked tööpakkumised

Klienditugi - testija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 420944

Tööpakkumise number

420944

Töö kirjeldus

* klienditoe juhtumite registreerimine
* lahendamist vajavate juhtumite tähtaegade jälgimine
* klienditoe kõnedele vastamine ja registreerimine
* klienditoe juhtumite lahendamine
* Amphora EDHS seadistuste tegemine
* klientide nõustamine
* tarkvara testimine
* väiksemate arenduste teostamine huvi korral

Nõudmised kandidaadile

* IT haridus omandamisel
* kohusetundlikkus, täpsus ja korrektsus
* perfektne eesti keele oskus
* kiire õppija
* tervislikud eluviisid (loe: mittesuitsetaja)

Ettevõte pakub

* tööd kooli kõrvalt ja praktikakohta
* lisatasu eriti heade tulemuste korral
* juhendamist ja teemat lõputöö kirjutamisel
* soovi korral tarkvara arenduskogemust ASP.NET & MSSQL platvormil
* suveperioodil töö 0.5 koormusega, edaspidi vastavalt kooligraafikule

Lisainfo

Palun loetle CV-s üles kõik ametikohad - ka need, mis ei ole seotud erialase tööga. Iga töökogemus on oluline.
Üks kirjaviga CV-s või kaaskirjas on vabandatav, kahe või enama kirjavea korral oled automaatselt konkursilt eemaldatud.
Palun nimeta ka oma harrastused/hobid/spordialad, millega tegeled.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Kuulutus aegub:
13. mai 2016
Kuulutus sisestati:
29. aprill 2016
Brutopalk:
Alates 500 kuni 800 EUR kuus

Interinx OÜ on eelkõige Amphora dokumendihaldustarkvara tootja ja pakkuja. Ettevõttes töötab 7 inimest, neist Tallinna kontoris kaks.
Ettevõte tegutseb aastast 1998 ning lisaks Amphora EDHS arendamisele on arendanud ka väga erinevaid infosüsteem nii era- kui avalikule sektorile.