Tööpakkumise number #709070

Klienditugi

9
CV KESKUS OÜ
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

CVKeskus.ee otsib oma meeskonda täistööajaga projektipõhist klienditoe spetsialisti (esialgu suve lõpuni), töö sobib ka praktikandile.

Haldad CVKeskus.ee infomeili ja -telefoni ning tegeled nii klientide kui tööotsijate päringutega ja abistad neid portaali kasutamises.

Ootused kandidaadile

  • planeerid edukalt oma tööpäeva iseseisvalt ja oled hea ajajuhtija

  • valdad suhtlustasandil lisaks eesti keelele nii inglise kui vene keelt

  • paindlikku ja hästi tasustatud töökohta – tööta kodus või kontoris (Endla 16, Tallinn)
  • toetavat ja professionaalset meeskonda - parimad värbamis-, müügi-, IT- ning turundusvaldkonna tegijad on just meil

Lisainfot jagab CVKeskus.ee värbamisosakonna juht Kristel Kleinot: +372 521 3846

Tööpakkumise number
#709070

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või praktika või hooajatöö ja ajutine töö, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
29. juuni 2021
Kuulutus sisestati:
8. juuni 2021

CV Keskuses on Eesti suurim tööotsijate andmebaas ja suurim arv tööpakkumisi, mis teeb CV Keskusest Eesti populaarseima tööportaali. Töötame selle nimel, et igaüks leiaks endale parima töökoha!

Lisaks tööportaalile tegutseb CV Keskuses üks Eesti juhtivatest värbamisosakondadest, mis aitab igapäevaselt kokku viia tööandjad ja tööotsijad. Leia sobiv tööpakkumine ja kandideeri julgelt või küsi lisainfot CV Keskuse värbamisspetsialistidelt.

Vaata rohkem

Klienditugi