Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #199559

Klienditugi – assistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • klientide kõnedele ja e-mailidele vastamine ning probleemide lahendamine
  • klientide sõbralik ja professionaalne teenindamine
  • müügipakkumiste koostamine
  • arvelduse küsimuste lahendamine
  • info liikumise korraldamine kliendi ja arendus ja/või müügimeeskonna vahel
  • tarkvara kasutuskoolituste läbiviimine

Ootused kandidaadile

  • eelnev töökogemus klienditeenindajana või assistendina
  • väga hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas
  • inglise keele oskust kõnes ja kirjas
  • vene keele oskust suhtlustasandil
  • väga hea suhtlemis- ja eneseväljendusoskus
  • korrektsust ja täpsust tööülesannete täitmisel
  • iseseisvalt probleemide lahendamise oskust
  • arvutikasutamise oskus tavakasutaja tasemel (e-post, internet, Word, Excel)
  • lõpetatatud või omandamisel kõrgharidus

Ettevõte pakub

  • huvitavat tööd
  • sõbralikku ja mõnusat väikest kollektiivi
  • stabiilset põhipalka ja huvi korral teenida lisa müügilt

Lisainfo

Kandideerijal palume lisada ka enda foto ja kaaskiri.

Tööpakkumise number
#199559