Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #728763

Klienditšempion

9
CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Hei, klienditšempion! Meie sõbrad ootavad Sind!

Soovime teha klienditeeninduses täielikku kannapööret ning tõusta sellega lausa maailma tippu. Ootame meie esinduse tiimiga liituma müügispetsialisti!

Otsime Sind, kes Sa armastad inimestega suhtlemist ja nende abistamist. Naudid, et klienditeenindusega käsikäes saad teha ka müügitööd ning seda kõike pööraselt põnevas telekommunikatsioonimaailmas.

Ootused kandidaadile

Müügispetsialisti roll on just Sulle, kui:

  • Klienditeenindus ja müügitöö pakuvad Sulle päriselt ka huvi ning oled valmis andma endast iga tööpäev 110%
  • Soovid proaktiivse müügiga muuta õnnelikuks nii kliendid ehk meie sõbrad kui ka iseend
  • Räägid vabalt nii eesti kui ka vene keeles
  • Naudid graafikupõhist töötamist (sh nädalavahetused)

Tööpakkumise number
#728763

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. september 2021
Kuulutus sisestati:
8. september 2021

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem