Värsked tööpakkumised

Klienditoe spetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 120236

Tööpakkumise number

120236

Töö kirjeldus

klientide nõustamine katalogi tellimustel
telefoniteenindus
töö arvutiga

Nõudmised kandidaadile

soome keele oskus
arvuti kasutamise oskus
valmisolek töötada graafiku alusel

Ettevõte pakub

kaasaegseid töötingimusi
väljaõpet

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
3. september 2007
Kuulutus sisestati:
21. august 2007
Brutopalk:
Alates 8000 EEK kuus

OÜ Varumeesteenindus on personaliteenuseid osutav ettevõte, millise eesmärgiks on leida parimaid lahendusi nii tööjõu vajajatele kui tööotsijatele. Lähtudes klientide vajadustest ja eelistustest pakume nii alalisi-, ajutisi- kui osalise tööajaga inimesi ning vastavalt nõudlusele nii professionaale kui ka uute kogemuste soovijaid. Alustasime oma ala pioneeridena Baltimaades ja tänaseks oleme saavutanud arvestatava positsiooni suuremate personaliteenuseid pakkuvate ettevõtete hulgas Eesti turul. Meie areng on olnud kiire ja pidev. Tänaseks kuuluvad OÜ Varumeesteenindus gruppi veel Talent-Forum ja Competence-Forum.