Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #800436

Klienditoe spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Hinnateabe ja toodete saadavuse alase info jagamine.

  • Tellimuste sisestamine ja arvete väljastamine.

  • Kreeditarvete ja tagastustega tegelemine.

  • Hinnapakkumiste töötlemine. Toodete ja lisavarustuse tarneaegade monitoorimine ning administratiivne töötlemine, et õigeaegne tarne oleks garanteeritud.

  • Üldine klientide nõustamine nii telefoni, e-posti kui chati teel.

  • Klientidelt saadud teabe (sh kaebuste ja nõudetaotluste) õigeaegne töötlemine.

Ootused kandidaadile

  • Sul on soovitavalt vähemalt kaheaastane töökogemus klienditoes.

  • Valdad eesti keelt kõrgtasemel nii kõnes kui kirjas ja Sinu inglise keel on väga heal tasemel.

  • Oled vilunud MS Office programmide kasutaja.

  • Kasuks tuleb CRM (Microsoft Dynamics) ja SAP (MM & SD moodulid) programmide kasutamise kogemus.

  • Sind iseloomustavad väljendid: detailitäpne, empaatiline, kiire probleemi lahendaja ja meeskonnamängija, kelle tugevus on iseseisev lahenduste otsimine.

  • Töökohta stabiilses ja juhtivas rahvusvahelises, kõrgete kvaliteedistandarditega ettevõttes;

  • Kaasaegseid töövahendeid;

  • Võimalust olla osa väljakutsetest ja dünaamilisest keskkonnast;

  • Pidevat isiklikku ja ametialast arengut (koolitused);

  • Stabiilset sissetulekut koos motiveeriva boonussüsteemiga;

  • Lisahüved: sporditoetus, staažipuhkus jm.

Tööpakkumise number
#800436

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. august 2022
Kuulutus sisestati:
21. juuli 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem