Värsked tööpakkumised

Klienditoe spetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 462011

Tööpakkumise number

462011

Töö kirjeldus

kelle töö eemärgiks on konkreetselt tööstusvaldkonna kliendilt tulevate tellimuste haldamine. Klienditoe spetsialist võtab vastu telefoni, e-posti ja muude kanalite kaudu tulevad tellimused, sisestab need süsteemi ning edastab täitmiseks.

Nõudmised kandidaadile

- klienditeeninduse või assisteerimise alast töökogemust
- head suhtlemis- ja probleemide lahendamise oskust
- head eesti ja inglise keele oskust kõnes ja kirjas, vene keele oskust suhtlustasandil
- arvuti kasutamise kogemust tavakasutaja tasemel

Pakume omalt poolt huvitavat ja väljakutseid pakkuvat tööd arenevas rahvusvahelises ettevõttes ning häid töötingimusi.

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata ingliskeelne CV koos motivatsioonikirjaga märgusõnaga „Klienditugi“ 12. märtsiks k.a. e-posti aadressile: mps.eesti(a)mps.ee. Lisainfo tel. 6830 350, konsultant Maarika Luht, assistent Aili Meidra.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. märts 2017
Kuulutus sisestati:
1. märts 2017

Coor Service Management on juhtivaid teenusepakkujaid Põhjamaades. Pakume kõiki eraettevõttes ja riigiasutuses vajaminevaid tugiteenuseid, tagades organisatsiooni sujuva toimimise. Cooril on spetsiifilised teadmised ja kogemused neljas segmendis: töökohaga seotud teenused (ettevõtluse abistavad teenused), kinnisvaraga seotud teenused (hoonehalduse abistavad teenused), tööstuslikud teenused ja strateegiline konsulteerimine. Coor tegutseb praegu 8 riigis ning kogu kontserni töötajate arv ulatub üle 6000.

www.coor.com