Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #291654

KLIENDITOE SPETSIALIST (SOOME KEELE OSKUSEGA/OSALINE VÕI TÄISTÖÖAEG)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Klientide teenindamine telefoni ja e-posti teel ning on-line kliendisuhtlus (kogu kliendisuhtlus toimub soome keeles)
  • Kliendiandmete haldus ja andmete kontrollimine
  • Igapäevane suhtlemine Soomes asuvate kolleegidega
  • Kliendikaebuste käsitlemine ning lahendamine

Ootused kandidaadile

  • Väga hea soome ja eesti keele valdamine kõnes ja kirjas
  • Hea läbisaamine arvutiga
  • Oskus lahendada klientide probleeme kiirelt ja viisakalt
  • Täpsus, kohusetundlikkus ja sõbralikkus
  • Pingetaluvus
  • Vähemalt keskharidus

Kasuks tuleb
  • Inglise ja/või rootsi keele oskus suhtlustasandil
  • Eelnev telefoni teel klienditeeninduse töökogemus

Ettevõte pakub

  • Töökohta uues ja ilusas kontoris Mustamäel
  • Praktilist väljaõpet
  • Töötamist väga hea mainega rahvusvahelises ettevõttes
  • Vaheldusrikast tööd ja konkurentsivõimelist töötasu

Tööpakkumise number
#291654

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
23. november 2012
Kuulutus sisestati:
12. november 2012

Itella SmartPOST OÜ on logistikaettevõte, mis pakub iseteeninduslike pakiautomaatide võrgu abil võimalust saata pakiautomaadist pakiautomaati postipakke, samuti interneti ja postimüügi teel ostetud kaupade kättesaamist võimalikult kiirelt, mugavalt ja soodsalt. Täna on SmartPOSTil üle Eesti 62 pakiautomaati, mille kaudu on võimalik pakke saata ja vastu võtta. Soomes on 131 iseteeninduslikku SmartPOST pakiautomaati. SmartPOSTi vahendusel saab pakke saata ka üle terve Euroopa, kus toimetatakse pakid kohale traditsioonilise postiteenuse abil.
Itella SmartPOST on osa Itella Grupist, mis pakub kaupade- ja informatsioonivoogude korraldamise lahendusi. Grupp tegutseb kirjade-, informatsiooni ja kaupade logistika valdkonnas Põhja- ja Kesk Euroopas ning Venemaal. Itella Grupis töötab umbes 30 000 inimest ning 2009 aasta netokäive oli 1,82 miljardit eurot.

Vaata rohkem