https://www.cvkeskus.ee/426015

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Klienditoe spetsialist ABB AS

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 426015

Tööpakkumise number

426015

Töö kirjeldus

Klienditoe spetsialisti peamisteks ülesanneteks on kliendisuhete haldamine teistes riikides tegutsevate ABB üksustega, tellimuste käitlemine ning garantiijuhtumite koordineerimine kogu protsessi vältel koostöös kolleegidega üle maailma asuvates ABB osakondades.
Klienditoe spetsialist tegeleb kindlate riikide või regioonidega. Tema ülesandeks on oma regioonist tulevate tellimuste kontroll ja käitlemine ABB globaalses tellimuskeskkonnas, aktiivne kommunikatsioon sisepartnerite ja klientidega inglise või mõnes teises võõrkeeles ning järelhaldus SAP programmis. Lisaks eeldame kandidaadilt oskust täita seatud eesmärke ning kiiret reageerimisvõimet kõrvalekalletele protsessis.


Nõudmised kandidaadile

Majanduslik või muu sarnane kõrgharidus (bakalaureusekraad). Väga hea inglise keele oskus kõnes ja kirjas. Kandidaat suudab töötada süsteemselt üksikasjadele tähelepanu pöörates ning tal on töökogemus klienditeeninduses ja/ või garantiitööde korraldamises. Kandidaat on klienditeenindusele orienteeritud ja algatusvõimeline ning oskab iseseisvalt töötada ja ülesandeid lõpule viia.


Ettevõte pakub

- kaasaegseid töötingimusi ja töövahendeid
- konkurentsivõimelist töötasu
- sõbralikku ja toetavat meeskonda
- tööd rahvusvahelises ja tunnustatud ettevõttes
-tööalaseid enesetäiendus- ja arenguvõimalusi
-tööle tasuta bussitransportiLisainfo

TÖÖKOHT ASUB JÜRIS.

Sobivate kandidaatidega võtame ühendust.


Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
30. juuni 2016
Kuulutus sisestati:
1. juuni 2016

FIRMA NIMI PEIDETUD

Finesta Baltic OÜ tegeleb personalialaste konsultatsioonide pakkumisega, personaliotsingu ja tööjõurendiga. Finesta põhilisteks klientideks on Soomes ja Eestis tegutsevad tunnustatud börsiettevõtted.

Meie kliendiks on ABB AS, ABB on juhtiv energeetika-ja automaatika-tehnoloogiaettevõte mis omab juhtivat turupositsiooni enamikes ärivaldkondades.
ABB kontsern tegutseb umbes 100 riigis ja annab tööd umbes 145000 inimesele.