Värsked tööpakkumised

Klienditoe koordinaator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 85323

Tööpakkumise number

85323

Töö kirjeldus

Klienditoe koordinaator peab koordineerima rahvusvahelise ja kohaliku klienditeeninduse tööd.

Põhifunktsioonid:
- klienditoe spetsialistide töö juhtimine ja koordineerimine
- klienditoe toimimiseks vajalike protseduuride ja juhendite koostamine ja haldamine
- vajalike ressursside planeerimine ja uute töötajate väljaõppe korraldamine
- klienditoe osutamine raskemate tehniliste probleemide korral

Nõudmised kandidaadile

- olemasolev või omandamisel telekommunikatsiooni- või IT-alane haridus
- teadmised telekommunikatsiooni valdkonna toodetest ja teenustest
- hea inglise keele oskus kõnes ja kirjas
- kiire reageerimisvõime ja hea suhtlemisoskus
- korrektsus ja kohusetundlikus
- vene keele oskus kõnes
Kasuks tuleb:
- varasem töökogemus telekommunikatsiooni valdkonna klienditoes (helpdeskis)

Ettevõte pakub

- konkurentsivõimelist palka
- koolitust konkreetseks tööks
- töötamist oma ala tippspetsialistide meeskonnas
- arengu- ja karjäärivõimalusi rahvusvahelises kiirelt kasvavas telekommunikatsioonikontsernis

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
1. detsember 2006
Kuulutus sisestati:
14. november 2006

Linxtelecom Estonia on rahvusvahelise telekommunikatsiooniettevõtte Linx Telecommunications BV tütarfirma. Kvaliteetsete andmesideteenuste pakkujana on Linxtelecomi klientideks nii Eesti suuremad telekommunikatsioonifirmad kui ka erinevate ärivaldkondade ettevõtted. Lisaks sideteenustele pakume ka serverimajutusteenuseid ning internetipõhiseid telefonikõneteenuseid.