Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #725440

Klienditoe konsultant (Tartu)

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

*Töötamine täiskoormusel graafiku alusel E-R 8:30-17:00 ja kaks korda kuus L-P 8:45-15:15
(iga nädal argipäeval üks õhtune vahetus 10:30-20:00)
*kiire ja professionaalne kliendi nõustamine telefoni, e-kirja ja Facebook´i teel ning kliendipöördumiste lahendamine
*vaheldusrikas töö, omandades igapäevaselt uusi teadmisi ja oskusi
*töötamine toetavas ja ühtehoidvas meeskonnas ning ühiselt paremate lahenduste leidmine
*brutotöötasu 810€ katseajal

Ootused kandidaadile

*suurepärane suhtlemisoskus ning tahe aidata kliendil jõuda parima lahenduseni
*kirjas ning vene või inglise keele oskus suhtlustasandil
*hea arvutikasutusoskus ja valmisolek kasutada erinevaid programme
*oskus tulla toime ka pingelistes situatsioonides

Ettevõte pakub

*ühistranspordi kulu kompensatsioon
*uuendusmeelne ja arengule suunatud meeskond
*võimalus kaasa rääkida olulistel teemadel ja seeläbi kasvatada kliendirahulolu
*korralik väljaõpe ja kaasaegsed töövahendid
*lisapuhkused, ühisüritused, soodsad võimalused sportimiseks ja terviseedendamiseks

Tööpakkumise number
#725440

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. september 2021
Kuulutus sisestati:
25. august 2021

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem