Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #733322

Klienditoe konsultant (0,75 koormusega)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu igapäevaste tööülesannete hulka kuulub sõbralik ja professionaalne kliendipäringute haldamine ja käsitlemine, kliendi tagasisidega tegelemine erinevates kanalites (telefon, e-mail, sotsiaalmeedia jm), klientide küsimustele ja muredele vastamine ning lahenduste pakkumine, koostöö teiste Lidli osakondadega.

Ootused kandidaadile

  • omad eelnevat töökogemust jaekaubanduses, klienditoes või kõnekeskuses

  • Sul on suurepärane suhtlemisoskus, loominguline ja kriitiline mõtlemine ning hea stressitaluvus

  • valdad väga heal tasemel eesti keelt nii kõnes kui kirjas, inglise ja vene keelt suhtlustasandil

  • oled loomult iseseisev, empaatiline, positiivne ja õppimishimuline

  • Sul on võime töötada kiires ja dünaamilises töökeskkonnas

Lidl Eesti pakub Sulle väärtuslikku töökogemust rahvusvahelises ettevõttes, kaasaegset töökeskkonda uues Tammsaare Ärimajas, karjääri- ja arenguvõimalusi, motivatsioonipaketti ning väljaõppeks vajalikke koolitusi.

Kandideeri läbi CV Keskuse, küsi lisateavet telefonil 5058184,
CV Keskuse värbamiskonsultant Janar Eenlo.

Tööpakkumise number
#733322

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. oktoober 2021
Kuulutus sisestati:
28. september 2021

CV Keskuse klient Lidl on stabiilne, edukas ja kasvav rahvusvaheline ettevõte, üks suurimatest jaemüüjatest, millel on 32 riigis üle 11 550 kaupluse ja 200 logistikakeskuse. Lidlis töötab üle 341 000 inimese. Rohkem infot: www.karjaar.lidl.ee

Vaata rohkem