Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #620837

Klienditoe juht

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Oled oma kliendikesksete väärtushinnangutega liidriks meie särasilmsetele klienditeenindajatele ning korraldad igapäevaselt nende tööd nii Tartus kui Tallinna lähistel Lool. Sa osaled kliendistrateegia loomises ja elluviimises ning tagad klienditoe (sh kõnekeskuse) järjepideva arengu. Lisaks klienditeenindajatele tuleb Sul igapäevaselt koostööd teha teiste osakondadega (tootmine, logistika, müük, personal, turundus jne).

Nõudmised kandidaadile

Kandideerimisel toob edu varasem kogemus klienditoe või kõnekeskuse juhtimisel. Eeldame, et Sa suhtled vabalt eesti, inglise ja vene keeles. Kuna anname Sulle peakasutaja rolli meie klienditeeninduse programmides siis usume, et õpid neis kiiresti orienteeruma. Teiste kandidaatide ees annab eelise kõrgharidus ja valmidus jagada ennast Tartu ja Loo vahel.

Meie juures saad pika ajalooga rahvusvahelise ettevõtte know-how koos võimalusega seda Eestis ellu viia ja edasi arendada. Pakume põnevaid sisekoolitusi nii osaleja kui läbiviija rollis. Toetame Sinu aktiivset eluviisi pakkudes sportimise toetust ning mõnusaid ühisüritusi.

Tööpakkumise number
#620837

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. oktoober 2019
Kuulutus sisestati:
1. oktoober 2019

Lindström on üks juhtivaid Euroopa tekstiiliteenuste ettevõtteid, kellel on tekstiilitööstuses üle 170 aasta kogemusi. Me pakume lahendusi ruumide puhtuse tagamiseks ja sisekujunduseks, töörõivaid ja töökaitselahendusi.
Lindströmi ülesandeks tugevdada oma klientide ettevõttekuvandit ja muuta nende igapäevaelu oma teenuste abil lihtsamaks. Üüritekstiilide teenus on kulutõhus ja keskkonnasäästlik moodus ettevõttes vajalike tekstiilidega tegelemiseks.
Lindström on tugevalt kasvav rahvusvaheline ettevõte. Meie eesmärgiks on geograafiliselt laieneda ja pikemas perspektiivis oma turuosa suurendada. Edukus põhineb tegevuste tugeval kontseptsioonil, mis tagab tegevuste kvaliteedi, teenuste ühtsuse ning vastutustundlikkuse kõikides tegevusriikides.

Vaata rohkem