Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #59581

Klienditoe insener

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

klientide tehniline nõustamine;
tehniliste probleemide tuvastamine, lokaliseerimine ja õigeaegne lahendamine, vajadusel koostöö tootearendusega;
uute IT- ja sidelahenduste juurutamise projektides osalemine.

Ootused kandidaadile

kõrgem IT- või telekommunikatsioonialane haridus;
väga hea inglise keele oskus (kõnes ja kirjas);
head teadmised andmeside võrkudest;
teadmised ja praktiline kogemus UNIX (Sun Soleris või HP-UX) serverite administreerimisest;
teadmised ja praktiline kogemus ruuterite konfigureerimisest ja administreerimisest;
tahe omandada kiiresti teadmisi uute tehnoloogiliste lahenduste ning tööriistade kasutamise kohta;
organiseerimisvõime ja valmisolek meeskonnatööks;
võimalus vajadusel töötada paindliku töögraafiku alusel.

Kasuks tuleb:
eelnev inseneritöö kogemus tehnilise toe või klienditoe valdkonnas;
kõrge enesemotivatsioon töötamaks väljakutseid esitavas ning kiiresti arenevas valdkonnas;
eelnev Netscreen tulemüüride administreerimise kogemus.

Ettevõte pakub

koolitust;
huvitavat ja eneseteostusevõimalusi pakkuvat tööd;
tööga kaasnevaid ametireise.

Tööpakkumise number
#59581