Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #794036

Klienditoe hooajaline abiline

CVKeskus.ee klient
Saaremaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Klienditoe spetsialisti peamisteks tööülesanneteks on reisijate e-kirjadele ja kõnedele vastamine ning info jagamine.

Ootused kandidaadile

Kui otsid hooajalist tööd ja põnevaid väljakutseid ning soovid panustada meeskonnatöösse, siis TS Laevad on just seekoht, kus Sina vägilasena olema pead.

Pakume tööd kuni 31. augustini, võimaldame paindlikku töökorrladust. Väljaõpe toimub Kuivastu sadama kontoris.

Tööpakkumise number
#794036

Info

Asukoht:
Saaremaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
3. juuli 2022
Kuulutus sisestati:
20. juuni 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem