Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #98752

Klienditeenindusvaldkonna spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • igapäevaste kannete ja aruandluse teostamine
  • efektiivse klienditeeninduse pakkumine
  • tellimuste käsitlemine ja tarnete jälgimine
  • administratiivülesanded

Ootused kandidaadile

  • arvutiga töötamise oskust
  • kasuks tulevad raamatupidamisalased teadmised
  • teenindusvalmidus
  • tähelepanelikkust ja analüüsivõimet
  • väga head inglise keele valdamist kõnes ja kirjas
  • soovitavalt kõrgharidust

Ettevõte pakub

  • tööd rahvusvahelises firmas
  • arenguvõimalust firmasiseselt
  • konkurentsivõimelist motivatsioonipaketti
  • regulaarset koolitust ja pidevat enesetäiendamisevõimalust

Lisainfo

Tööle asumise aeg: mai 2007 a.

Sobivate kandidaatidega võetakse ühendust.

Tööpakkumise number
#98752