Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #639001

Klienditeenindusspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Brutopalk: Alates 900 €/kuus
Kuulutus sisestati: 6. veebruar 2020
Kuulutus aegub: 6. märts 2020

Töö kirjeldus

Vastutusalad:

  • Klienditeenindus telefoni, e-kirja ja sotsiaalmeedia teel;
  • Klientide päringute registreerimine, töötlemine ja tagasiside andmine;
  • Sõbraliku ja professionaalse klienditeeninduse tagamine ja pakkumine;
  • Klientide päringute klassifitseerimine ja vastavasisuliste aruannete koostamine.

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt ootame:

  • Vähemalt keskharidus;
  • Iseseisev, organiseeritud ja kohanemisvõimeline;
  • Tulemustele orienteeritud ja hea kommunikatsioonis;
  • Eesti keele valdamine kõrgtasemel nii kõnes kui kirjas, vene või inglise keele oskus suhtlustasandil on eeliseks;
  • Täpne ja kohusetundlik, hea pingetaluvusega;
  • Paindlik tööaja suhtes;
  • Kasuks tuleb eelnev kõnekeskuses töötamise kogemus ning Zendesk platvormi kasutamise oskus.

Tööpakkumise number
#639001

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. märts 2020
Kuulutus sisestati:
6. veebruar 2020

CVKeskus.ee klient

JYSK Company on asutatud 20 aastat tagasi Taanis.
Tänaseks on sellest kasvanud jaemüügigigant 700 kauplusega üle kogu maailma. Põhitegevuseks on madratsite, mööbli, voodipesu, käterätikute, suletekkide ja patjade ning muude kodukaupade müük.

Vaata rohkem