https://www.cvkeskus.ee/436282

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Klienditeenindusspetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 436282

Tööpakkumise number

436282

Firma nimi peidetud Klienditeenindusspetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Askala OÜ on Eesti kapitalil põhinev mööblitootja, mis asutati 2001. aastal. Oleme spetsialiseerunud allhanke tootja välisturgudele. Lisaks turustame oma toodangut: kolme mööblisarja. Meie toodanguks on valdavalt täispuitmööbel, samuti ka mööbel, mille materjalideks on MDF, vineer jne.

Viimastel aastatel on ettevõte jõuliselt panustanud ekspordi arendamisele ja tänaseks moodustab eksport 90% ettevõtte käibest. Askala OÜ on kvaliteetse täispuitmööbli valmistaja ning saanud tuntuks, hinnatuks ning kindlaks tarnijaks Euroopa suuremate mööblikettide seas.

Oleme väikepartiide tootja – 50 kuni 500 ühesugust toodet jaotatuna erinevateks viimistlusteks/toonideks.

Meil on FSC® sertifikaat, mis tõendab puidu ausat päritolu säästvalt majandatud metsast. Askala litsentsi number on FSC-C092671.

Askala tootmistegevus toimub Paneeli tänaval 3000 m2 suurusel tootmispinnal. Ettevõttes on täna tööl 70 inimest. Kiire kasvu ja toodangu parema kvaliteedi tagamiseks on Askala teinud viimastel aastatel olulisi investeeringuid tootmisseadmetesse, mille tulemusel on täna ettevõtte käsutuses kaasaegne tootmisliin koos programmeeritavate CNC-töötluskeskustega. Ka viimistlemine käib täisautomaatset viimistlusliini kasutades.

Kogemused. Kvaliteet. Disain.