Värsked tööpakkumised

Klienditeeninduskeskuse konsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 157615

Tööpakkumise number

157615

Töö kirjeldus

• Postisaadetiste järelotsimisavalduste, sh rahvusvaheliste reklamatsioonide menetlemine, klientide kaebuste lahendamine ja kaebustele vastamine, klientide teabenõuetele ja infopäringutele vastamine.

Nõudmised kandidaadile

• vähemalt kesk või kesk-eri haridus
• vähemalt aastast kogemust klienditeeninduse või müügi valdkonnas
• sõbrallikus ja abivalmidus ning tahe klienti aidata
• väga hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus
• hea suuline ja kirjalik eneseväljendusoskus
• kohusetundlikkus, ausus ja täpsus
• eesti, vene ja inglise keele oskus suhtlemiseks klientidega telefoni teel
• inglise keele oskus kirjavahetuse pidamiseks
• arvutikasutamise oskus (Word, Exel, Outlook, Internet)

Kasuks tuleb:
• soome keele oskus
• hea pingetaluvus

Ettevõte pakub

• huvitavat tööd arenevas ja muutuvas ettevõttes
• eneseteostus- ja arenemisvõimalusi
• meeldivat meeskonda

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. juuli 2008
Kuulutus sisestati:
8. juuli 2008

Eesti Post on sajandite taha ulatuva ajalooga teenindusettevõte kaasaegses postiäris. Kiiresti areneva ettevõttena pakume parimaid lahendusi saadetiste kohaletoimetamisel olenemata kohast ning ajast. Meie klientideks on paljud ettevõtted, aga ka kõik Eesti inimesed.