Värsked tööpakkumised

Klienditeenindusjuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 361700

Tööpakkumise number

361700

Töö kirjeldus

SA Teaduskeskus AHHAA otsib oma meeskond särasilmset klienditeenindusjuhti kelle ülesanded on

• klienditeenindusmeeskonna igapäevane juhtimine, planeerimine, meeskonnale eeskujuks ja juhiks olemine
• tagada koos oma meeskonnaga asutuse klientide laitmatu teenindamise
• jälgida teeninduse kvaliteeti ja anda konstruktiivset tagasisidet
• arendada asutuse klienditeeninduse standardeid
• arendada ja luua meeskonnasuheteid
• vajadusel osaleda klienditeeninduse protsessis
• meeskonna koolitamise korraldamine, väljatöötamine ning rakendamine
• klienditeeninduse kvaliteedi järjepidevuse tagamine

Nõudmised kandidaadile

• väga hea eesti keele oskus nii kõnes kui ka kirjas
• hea inglise keele kui ka vene keele oskus kõnes
• väga hea suuline ja kirjalik eneseväljendusoskus
• võimekus tegutseda erinevate olukordades erinevate inimestega
• varasem töökogemus meeskonna juhtimises vähemalt 2 aastat
• kõrgharidus (võib olla omandamisel)
• ajaplaanidest kinni pidamine ning iseseisvus
• korrektsus ja kohusetundlikkus
• väga head suhtlemisoskust ja organiseerimise võimet
• juhilubade olemasolu soovitatav

Pakume Sulle toredaid kolleege, kaasaegset töökeskkonda, eneseteostus- ja arenemisvõimalusi Baltikumi suurimas teaduskeskuses.

Lisainfo

Kui Sa tunned, et see töö on just Sulle sobiv, siis palun saada CV ja motivatsioonikiri hiljemalt 26. novembriks

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. november 2014
Kuulutus sisestati:
7. november 2014