Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #361700

Klienditeenindusjuht

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

SA Teaduskeskus AHHAA otsib oma meeskond särasilmset klienditeenindusjuhti kelle ülesanded on

  • klienditeenindusmeeskonna igapäevane juhtimine, planeerimine, meeskonnale eeskujuks ja juhiks olemine
  • tagada koos oma meeskonnaga asutuse klientide laitmatu teenindamise
  • jälgida teeninduse kvaliteeti ja anda konstruktiivset tagasisidet
  • arendada asutuse klienditeeninduse standardeid
  • arendada ja luua meeskonnasuheteid
  • vajadusel osaleda klienditeeninduse protsessis
  • meeskonna koolitamise korraldamine, väljatöötamine ning rakendamine
  • klienditeeninduse kvaliteedi järjepidevuse tagamine

Nõudmised kandidaadile

  • väga hea eesti keele oskus nii kõnes kui ka kirjas
  • hea inglise keele kui ka vene keele oskus kõnes
  • väga hea suuline ja kirjalik eneseväljendusoskus
  • võimekus tegutseda erinevate olukordades erinevate inimestega
  • varasem töökogemus meeskonna juhtimises vähemalt 2 aastat
  • kõrgharidus (võib olla omandamisel)
  • ajaplaanidest kinni pidamine ning iseseisvus
  • korrektsus ja kohusetundlikkus
  • väga head suhtlemisoskust ja organiseerimise võimet
  • juhilubade olemasolu soovitatav

Pakume Sulle toredaid kolleege, kaasaegset töökeskkonda, eneseteostus- ja arenemisvõimalusi Baltikumi suurimas teaduskeskuses.

Lisainfo

Kui Sa tunned, et see töö on just Sulle sobiv, siis palun saada CV ja motivatsioonikiri hiljemalt 26. novembriks

Tööpakkumise number
#361700

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. november 2014
Kuulutus sisestati:
7. november 2014

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem