https://www.cvkeskus.ee/584980

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Klienditeenindushaldur

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 584980

Tööpakkumise number

584980

Töö kirjeldus

kes on esmaseks kontaktiks Royal Canini ja kliendi vahel ning haldab nendevahelist suhtlust. Ta võtab vastu telefoni, e-posti ja muude kanalite kaudu tulevad tellimused, sisestab need süsteemi ning edastab täitmiseks. Tegeleb klientide probleemide lahendamisega ning annab infot toodete, kampaaniate jm. kohta, haldab kliendiandmebaasi, koordineerib tellimuste kättetoimetamist. Ta teeb tihedat koostööd teiste osakondadega.


Nõudmised kandidaadile

Sobid sellele tööle hästi, kui sul on:
- eelnev töökogemus klienditeeninduse alal, müügivaldkonna tundmine on kasuks
- väga hea suhtlemisoskus, oled loomult abivalmis ja positiivne
- kõrge stressitaluvus ja hea probleemide lahendamise oskus
- hea arvutioskus ning analüüsivõime
- head meeskonnatööoskused
- väga hea eesti ja inglise keele oskus kõnes ja kirjas, vene keele oskus suhtlustasandil


Ettevõte pakub

Royal Canin pakub huvitavat tööd rahvusvahelises ettevõttes tuntud kaubamärkidega, häid karjääri ja isikliku arengu võimalusi ning motiveerivat kompensatsioonipaketti.


Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata ingliskeelse CV koos motivatsioonikirjaga (märgusõnaga „Klienditeenindushaldur“) 27. märtsiks k.a e-postile: mps.eest(a)mps.ee. Lisainfo tel. 6830350, konsultant Maarika Luht, assistent Aili Meidra.


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. märts 2019
Kuulutus sisestati:
13. märts 2019

FIRMA NIMI PEIDETUD

Royal Canin on rahvusvaheline, kõikidel mandritel tegutsev ettevõte, mille peakontor asub Prantsusmaal. Kassidele ja koertele õigesti tasakaalustatud toidu pakkumine, iga tõu eripärade tundmaõppimine ning austamine (Knowledge and Respect) on olnud Royal Canin'i filosoofiaks kõigi viiekümne tegevusaasta jooksul. Royal Canini teadus- ja innovatsiooniprotsessi keskmes on olnud alati loomad. Royal Canin muudab kasside ja koerte tervise ning elukvaliteedi paremaks, tuginedes nende toitainetevajadusele ning veterinaariaalastele teadmistele. Royal Canin pakub oma tootevalikuga personaalset lähenemist lähtuvalt iga lemmiklooma elustiilist, terviseprobleemidest või eelistustest. Alates 2010. aasta sügisest tegutseb Eestis Royal Canin'i esindus. Royal Canin Estonia OÜ töötab hetkel Eestis 6-liikmelise meeskonnaga.

www.royal-canin.ee