Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #716638

Klienditeeninduse spetsialisti

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • tegeled Eesti äriklientide infopäringutega telefoni/e-posti teel

  • sisestad ja haldad klientide tellimusi programmis (Oracle)

  • teed koostööd teiste osakondadega, et toetada klienditeenindusega seotud tegevusi

  • nõustad kliente e-poe kasutamisel

Ootused kandidaadile

  • oled positiivne isiksus, kellel on tahe õppida ning pakkuda tuge meeskonnale ja klientidele

  • Sul on eelnev töökogemus äriklienditeeninduses (soovituslik)

  • oled vastutustundlik, täpne ning hea suhtlemisoskusega

  • omad keskmist/head inglise keele oskust (vajalik erinevate osakondadega suhtlemisel). Eeliseks on vene keele oskus.

Ettevõtte pakub töökogemust rahvusvahelises kontsernis; mugavat ja kaasaegset töökeskkonda koos töövahenditega; koolitusi ning ühisüritusi.

Kandideeri läbi CV Keskuse, küsi lisateavet e-posti aadressil janar(at)cvkeskus.ee (CV Keskuse värbamiskonsultant Janar Eenlo)

Tööpakkumise number
#716638

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. august 2021
Kuulutus sisestati:
14. juuli 2021

CV Keskuse klient TD Baltic on üks juhtivaid IT toodete ja koduseadmete maaletooja Eestis, Lätis ja Leedus. Ettevõte pakub oma klientidele Baltikumis ka logistika korraldust ja muid lisandväärtusega teenuseid. Rohkem infot ettevõtte kohta: www.tdbaltic.com

Vaata rohkem