Värsked tööpakkumised

Klienditeeninduse spetsialist (Tallinn)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 424664

Tööpakkumise number

424664

Töö kirjeldus

OTSIME

KLIENDITEENINDUSE SPETSIALISTI

kelle peamisteks ülesanneteks on klientide pädev ja kliendisõbralik nõustamine Sotsiaalkindlustusameti töövaldkonda kuuluvates küsimustes ning vajalike dokumentide vastuvõtmine, sealhulgas:

  • dokumentide õigsuse kontrollimine, registreerimine ja edastamine
  • kirjade, tõendite, teatiste vormistamine ja väljastamine
  • klientide juhendamine ja informeerimine

Nõudmised kandidaadile

KANDIDAADILT OOTAME

  • vähemalt keskharidust
  • töökogemust klienditeenindajana
  • väga head väljendus- ja suhtlemisoskust
  • tahet ja võimet omandada uusi teadmisi ja oskusi
  • korrektsust, viisakust, teenindusvalmidust
  • väga head eesti keele oskust, inglise ja vene keele oskust suhtlustasemel
  • pingetaluvust ning probleemide lahendamise oskust
  • arvutioskust tavakasutaja tasemel, sh registrite kasutamise oskust

Ettevõte pakub

OMALT POOLT PAKUME

  • vaheldusrikast tööd arenevas organisatsioonis
  • võimalusi õppimiseks ja enesearenguks
  • tööalaseid koolitusi

Lisainfo

Täiendav info tel 640 8112.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
7. juuni 2016
Kuulutus sisestati:
24. mai 2016
Brutopalk:
Alates 808 EUR kuus