Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #677184

Klienditeeninduse spetsialist Riia kontorisse

CVKeskus.ee klient
Läti
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Suurklientide tellimuste vastuvõtt, töötlus ja transpordi korraldamine

  • Müügilepingute kooskõlastamine ja tingimuste hindamine

  • Koostöölepingu tingimuste täitmise kontroll

  • Aruannete koostamine ja kontroll

Ootused kandidaadile

  • Müügi- ja klienditeeninduse kogemus

  • Väga hea suhtlemisoskus

  • Hea eesti ja vene keele oskus

  • Suurepärane MS Excel kasutamisoskus

  • Analüütiline mõtlemine ja täpsus

  • Eeliseks peetakse teadmisi ehitusmaterjalide, paigaldustööde ja viimistlusmaterjalide valdkonnas

Ettevõte pakub

  • Dünaamilist ja huvitavat tööd kiirelt kasvavas ettevõttes

  • Kvalifikatsioonile ja tulemustele vastavat töötasu

  • Lisatasu heade töötulemuste eest

Tööpakkumise number
#677184

Asukoht:
Läti
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. detsember 2020
Kuulutus sisestati:
21. november 2020

DEPO avas käesoleva aasta oktoobrikuus Tallinnas oma esimese kaupluse. Kaupluses pakume tööd üle 200 töötajale.

Vaata rohkem