Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #93562

Klienditeeninduse osakonna juhataja

CVKeskus.ee klient
Narva, Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

põhiülesanneteks on osakonna igapäevase töö juhtimine ja korraldamine ning töö efektiivsuse tagamine

Ootused kandidaadile

  • eesti ja vene keele oskus nii kõne kui kirjas
  • klienditeenindusstandardi tundmine
  • hea suhtlemis- ja meeskonnatöö oskus
  • hea arvuti kasutamise oskus
  • arenemisvõime, õppimissoov ja teotahe
  • initsiatiivikus ja lahendustele orienteeritus

Kasuks tuleb:
  • juhtimiskogemus
  • töökogemus antud alal
  • inglise keele oskus

Ettevõte pakub

  • kontsernipoolset tuge hea meeskonnaga
  • konkurentsivõimelist tulemusest sõltuvat tasu
  • arenemisvõimalust ja koolitusi
  • kaasaegseid töötingimusi

Tööpakkumise number
#93562

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. veebruar 2007
Kuulutus sisestati:
30. jaanuar 2007

VKG ELEKTRIVÕRGUD OÜ põhitegevusaladeks on elektrienergia ja jaotusteenuste müük tarbijatele Narvas, Sillamäel, Narva-Jõesuus ja Vaivara vallas.

Ettevõte kuulub kiirelt arenevasse kontserni VIRU KEEMIA GRUPP AS, mille aastakäive on üle 1 miljardi krooni ning kus töötab ca 1400 töötajat. VKG Elektrivõrgud OÜs töötab 65 inimest ja ettevõte asub Narvas

Vaata rohkem