Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #66590

Klienditeeninduse õpetaja

CVKeskus.ee klient
Põlvamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

-klienditeeninduse õpetamine erinevatele ametikooli kursustele
-võimalik saada lisaks majanusõpetuse või inglise keele tunde
-loengud täiendkoolituse kursustel

Ootused kandidaadile

-oma eriala hea tundmine
-ühe võõrkeele oskus
-pedagoogilise töö kogemus või soov töötada koolis
-hea suhtlemisoskus
-koostöövalmidus

Ettevõte pakub

-tööd meeldivas kollektiivis
-häid arenguvõimalusi
-võimalust osaleda välisprojektides ja koolitustes
-kvalifikatsioonile vastavat töötasu

Lisainfo

Esitada elulookirjeldus 17.juuniks elektrooniliselt või kooli. Töölevormistamine augusti lõpus.

Tööpakkumise number
#66590