Klienditeeninduse juht
Tööpakkumise number #695781

AD BALTIC AS
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

  • Ettevõtte müügistrateegia rakendamine filiaalides üle Eesti;

  • Filiaalide kvalitatiivse eesmärkide kavandamine ja elluviimine;

  • Kvaliteetse ja professionaalse klienditeeninduse pakkumine filiaalides;

  • Klientide kaupade tarnimise protsessi koordineerimine;

  • Filiaalide töötajate kaasamine ja motiveerimine;

  • Filiaalide töö analüüsimine ja kontrollimine.

Ootused kandidaadile

  • Kõrgharidus (majandus- või juhtimisalane);

  • Eelnev töökogemus müügivaldkonnas;

  • Eesmärkidele suunatus, loomult lahenduste leidja ja elluviija;

  • Äriline mõtlemine ning kiire otsustus- ja tegutsemisvõime;

  • Iseseisvus, enesekindlus;

  • Väga hea suhtlemis- ja läbirääkimiseoskus;

  • Väga hea eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas;

  • Hea arvutikasutusoskus (MS Office).

  • Konkurentsivõimelist töötasu stabiilses ja arenevas rahvusvahelises ettevõttes (põhipalk  +  motiveeriv boonussüsteem);

  • Tööks vajalikke vahendeid (sh tööauto);

  • Koolitusi;

  • Ettevõttepoolseid omatöötaja soodustusi;

  • Tõeliselt toredat ja sooja meeskonda;

  • Võimalust ettevõttesiseselt areneda;

  • Lõbusaid ja mitmekülgseid ühisüritusi.

Tööpakkumise number
#695781

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. mai 2021
Kuulutus sisestati:
9. aprill 2021
Klienditeeninduse juht Klienditeeninduse juht

AD Baltic AS on ettevõtte AD International partner (rahvusvaheline autoosade hulgimüüja) Balti riikides ja Valgevenes. Meie klientideks on töökojad, autovaruosade müügipunktid, edasimüüvad töökojad, kaubanduskeskused ja teised ärikliendid - need, kes otsivad kiireid ja kvaliteetseid lahendusi.
Meie eesmärk on see, et klient leiaks selle, mida ta otsib — töökinnastest kuni hooldusvarustuseni.

Vaata rohkem