Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #194255

Klienditeeninduse juhataja

CVKeskus.ee klient
Narva, Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Meie koostööpartneriks on sügisel Narvas esimese hüpermarketi avav PRISMA Peremarket AS

* kassaosakonna töö organiseerimine
* klienditeeninduse kvaliteedi tagamine
* töögraafikute koostamine
* meeskonna juhtimine, motiveerimine ja arendamine
* osalemine kaupluse juhtrühma töös

Ootused kandidaadile

* kõrgharidus
* juhtimisekogemus teenindusettevõttes vähemalt 5 aastat
* ladus suhtlemisoskus ja hea huumorimeel
* kõrgtasemel eesti keele oskus
* soov teha meeskonnatööd ja areneda koos meeskonnaga

Ettevõte pakub

* kaasaegset töökeskkonda suurkontsernis
* palju tööd seoses uue kaupluse käivitamisprotsessiga
* toetavat meeskonda ja arenguvõimalust

Lisainfo

Kasuks tuleb soome keele oskus.

Tööpakkumise number
#194255

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. aprill 2010
Kuulutus sisestati:
5. aprill 2010

VMP-Group/Varamiespalvelu-Yhtiöt on eraomandis olev personaliteenuseid pakkuv ettevõtete kett, mis värbab, rendib ja haldab personali kõikides valdkondades. VMP-Group teenindab oma kliente kiiresti ja usaldusväärselt ajutiste personalivajaduste korral, püsivate töötajate leidmisel ja erinevate tööandja kohustuste täitmisel.

Vaata rohkem