Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #319119

KLIENDITEENINDUSE JA MÜÜGI ESINDAJA

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kas sa naudid inimestega suhtlemist?

Kui jah, siis loe edasi!

Otsime uusi talente oma kollektiivi klienditeeninduse -ja müügi valdkonnas.

Ootused kandidaadile

  • rõõmsameelne ja töökas
  • Vanus: 16 kuni 65
  • aus ja usaldusväärne
  • oskab eesti või vene keelt
  • armastab väljakutseid

Ettevõte pakub

  • Motiveerivat palka
  • Paindlikku tööaega – võid töötada nii osalise tööajaga kui ka täiskohaga
  • Arenguvõimalusi rahvusvahelises ettevõttes
  • Lõbusat ja tulemustele orienteeritud kollektiivi
  • Maailmatasemel koolitus

Lisainfo

Kui tunned huvi kandideeri kohe ja me võtame kindlasti sinuga ühendust!

Tööpakkumise number
#319119

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: 400 - 800 €/kuus
Kuulutus aegub:
25. oktoober 2013
Kuulutus sisestati:
4. september 2013
Lisainfo palga kohta:
Palk sõltub töökoormusest

Oleme 1995. aastal Sloveeniast alguse saanud ja tänaseks üle maailma kokku 21 riigis tegutsev ettevõte, kus töötab üle 5000 inimese. Usume siiralt, et meie edu aluseks on andekad ja töökad inimesed!

2013 aasta suvel laiendame meie kontorit ning soovime kõiki tubli inimesi endale tööle saada.

Alates kevadest asub meie kontor Teaduspargi 8 aadressil, uues MEHHATROONIKUMI ärimajas

Vaata rohkem