Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja/Valuutavahetaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 588253

Tööpakkumise number

588253

Töö kirjeldus

- välisvaluuta ost ja müük;
- suveniiride müük;
- meenemüntide ja tarvikute müük;
- oma kontori korrashoid;
- klienditeenindusnõuete järgimine

Nõudmised kandidaadile

Kui sa....
- Oled noor, positiivne ja kiire õppija;
- Oled osa meeskonnast ja oskad iseseisvalt töötada seatud eesmärkide nimel;
- Oled suhtlemisaldis ja oskad kesktasemel eesti, vene ja inglise keelt;
- Oled tähelepanelik arvude suhtes ja orienteerud valuutakurssides;
- Oskad aktiivselt müüa ja oled viisakas;
- Oskad keskenduda mitme ülesande täitmisele
.....siis on võimalik, et meie otsime just sind!

Ettevõte pakub

- töö kaasaegses ning kiiresti arenevas ettevõttes;
- sõbralik kollektiiv ja igapäevane positiivne tööatmosfäär;
- graafikujärgne töö, vahetustega, talvel (oktoober-aprill) 09-18; suvel (mai-september) 09-21;
- tööajagraafiku koostamisel arvestame kõikide töötajate erisoovidega;
- töö poodides, mis asuvad Tallinna vanalinna südames: Viru 20, Kullassepa 2, Pikk 14; Nunne 1;
- võimalus saada uusi oskusi sularaha töötlemisel;
- unikaalne tutvumine numismaatilise maailmaga ja selle pidev uuenemine;
- väga hea igapäevane võõrkeelte praktika (inglise, hispaania, saksa, prantsuse ja palju muud);
- võimalus suhelda välisturistidega igalt poolt maailmast ning laiendada oma maailmaringi vaadet;
- võimalus kiiresti kasvada vahetusevanemaks ning kontori juhataja tasemeni;
- võimalus teenida igakuist müügiboonust;
- regulaarsed firma üritused ja talvepäevad;
- sporditoetus

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
29. aprill 2019
Kuulutus sisestati:
31. märts 2019
Brutopalk:
Alates 850 kuni 1100 EUR kuus

Avex Change OÜ on Tallinna Vanalinnas valuutavahetusega tegelev ettevõte. Ettevõte on loodud 2010 aastal ning opereerib hetkel nelja kontoriga, mis kõik asuvad Tallinna Raekoja Platsi läheduses. Oma äris keskendume nii välisturistidele kui ka kohalikele klientidele pakkudes väga ilusaid ning kaasaegseid suveniire. 2015 aastal oleme lisanud oma teenuste hulka ka meenemüntide ning numismaatiliste tarvikute müügi, mis on seoses eurole üleminekuga muutunud populaarsemaks nii Eestis kui üle terve euroopa. Avex Change on noorte ja sihikindlate inimeste keskkond, kus saab palju uusi teadmisi, saavutada uusi eesmärke ning kiiresti kasvada karjääriredelil kontori juhatajani.