Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #305159

Klienditeenindaja/toodete ja poe tutvustaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime 10-12 klienditeenindajat/toodete ja poe tutvustajat sadamasse alkoholimüügiga tegelevasse poodi. Ideaalne kandidaat on noor (18-25a), sõbralik,
peab inimestega suhtlemist meeldivaks ja täpne sularahaga arveldamisel. Kasuks tuleb eelnev müügitöö ja klienditeeninduse kogemus. Töö sobib
suurepäraselt üliõpilastele või gümnaasiumi lõpetajatele suveks või pikemalt. Võimalusel lisada pilt cv-sse.

Ootused kandidaadile

Nõutud keeled:

Inglise keel
Eesti keel

Kasuks tulevad:

Soome keel
Vene keel

Ettevõte pakub

Noort ja sõbralikku kollektiivi
Soome keele õpet
Töögraafiku koostamist vastavalt enda soovidele
Konkurentsivõimelist töötasu

Tööpakkumise number
#305159

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
18. mai 2013
Kuulutus sisestati:
18. aprill 2013
Lisainfo palga kohta:
Kokkuleppel sõltuvalt tööajast

Scandinavian Beverage Group on alkoholi ja kergete jookide tootja, importija, hulgi- ja jaemüügi ettevõte, kes on sisenemas Eesti turule.

Vaata rohkem