Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #193885

Klienditeenindaja/telefonimüüja/müügispetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

-aktiivne müük ja uute kliendisuhete loomine;
-olemasolevate kliendisuhete hoidmine ja arendamine;
-kliendi andmebaasi haldamine ja täitmine;
-müügieesmärkide saavutamine;

Nõudmised kandidaadile

-hea suhtlusoskus, avatus ja julgus;
-täpsus, korrektsus, kohusetundlikkus ja sõbralikkus;
-soov ennast arendada või luua alus oma edaspidisele karjäärile;

Ettevõte pakub

TC Partner pakub:
-väga head töötasu;
-igakülgseid arenguvõimalusi;
-erialaseid koolitusi;
-võimalust töötada paindliku ajagraafikuga, sobib ka õppivale noorele;
-meeldivat, sõbralikku ja abivalmis meeskonda;
-tööd jõudsalt arenevas ettevõttes;
-hea asukohaga kontorit.

Tööpakkumise number
#193885

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
15. aprill 2010
Kuulutus sisestati:
2. aprill 2010
Lisainfo palga kohta:
kokkuleppel

TC PARTNER on pakkunud professionaalseid telemarketingi, kontaktikäsitluse ja personaalse müügi teenuseid juba üle viie aasta. Meie suuremate klientide hulka kuuluvad telekommunikatsiooni- ja infotehnoloogiafirmad, pangad, kirjastused, koolitus- ja konsultatsiooniettevõtted, kellele oleme abiks heade kliendisuhete loomisel ja hoidmisel.

Otsime oma meeskonda energilisi, teotahtelisi ja uutele ideedele avatud inimesi, kes soovivad kasvada ja areneda koos valdkonna juhtiva ettevõttega. Pakume Sulle võimalust töötada tuntud ettevõtete müügiesindajana toetavas ja nooruslikus meeskonnas, paindlikke töötingimusi ning korralikku palka.

Vaata rohkem