Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja/pitsameister

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 588923

Tööpakkumise number

588923

Töö kirjeldus

Pizzade valmistamine ja müük;
Klientide kiire, viisakas ja meeldiv teenindamine;
Kauba vastuvõtt;
Müügisaali ja köögi korrashoid.

Nõudmised kandidaadile

Rõõmsat meelt;
Eesti keele oskus väga heal tasemel;
Hea suhtlemisoskus;
Korrektsus;
Puhtus;
Valmidus meeskonnatööks;
Täiskohaga töötamine.
Vanus alates 18a

Kandideerides Peetri Pizzasse ei pea Sa oskama valmistada pizzasi - meie pakume omaltpoolt kogu tööks vajamineva väljaõppe.
Pizzerias on väga head kaasaegsed töötingimused, nooruslik ja sõbralik kollektiiv ja väga head omatöötajate soodustused!
Pakume töötajale püsivat, täis tööajaga töökohta.
Pakume igati konkurentsivõimelist palka.
Töögraafik on vahetustega, pikk ja lühike nädal, võimaluse korral tuleme vastu töötajate soovidele graafiku koostamisel.
Töö asukoht tööstuse tn 47a

Lisainfo

Töökoha asukohaks on Peetri Pizza Tallinnas Kalamajas, Tööstuse 47a või Nõmmel Vabaduse pst 54b.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
2. mai 2019
Kuulutus sisestati:
3. aprill 2019
Brutopalk:
Alates 900 kuni 1300 EUR kuus

Peetri Pizza on Eesti suurim pizzeriade kett. Alates aastast 1990.

Pakume pizzameistrile tööd nii Kalamajas Tööstuse tn 47a kui ka Nõmmel Vabaduse pst. 54b.