Klienditeenindaja/Müügimees
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #519579

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu peamised tööülesanded on:

  • Klientide nõustamine, viisakas ja meeldiv teenindamine.
  • Valmisolek aktiivseks müügitööks rehvide ja velgede valdkonnas.
  • Müügisaali korrashoid, kauba väljastamine ja vastuvõtt.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind oma meeskonda, kui

  • Oled aktiivne, positiivse ellusuhtumisega, õppimisvõimeline ja soovid end arendada müügitöö valdkonnas;
  • Sulle sobib meeskonnatöö, kuid suudad oskuslikult oma tööd planeerida, oled konkreetne, aus ja vastutustundlik;
  • Sul on autojuhiload;
  • Väga hea eesti ja vene keele oskus suhtlustasandil.
Kasuks tuleb inglise/soome keele oskus.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • Põhipalk + tulemustasu
  • Meeldivat töökeskkonda
  • Häid töötingimusi arenevas ettevõttes

Tööpakkumise number
#519579

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. märts 2018
Kuulutus sisestati:
19. veebruar 2018

Aalux Trading on 2004 aastal loodud eraettevõte, mis nüüdseks on end ülestöötanud juba kolmes Eesti linnas – Tallinn, Tartu, Viljandi.

Omades häid koostööpartnereid terves Baltikumis, suudame pakkuda konkurentsivõimelist hinda ning laialdast tootevalikut üle Eesti.

Aalux Tradingu põhitegevuseks on rehvid/veljed ja nende kvaliteetne montaaž. Et mitte lasta kvaliteedil langeda, oleme jäänud ainuüksi rataste juurde ning pühendume ainult sellele.

Asi, mis sobib kõigeks – ei sobi mitte millegikski! Seepärast spetsialistid saavad tegeleda ainuüksi ühe valdkonnaga.
Kuna rehvid on üks olulisemaid tegureid meie küllaltki ettearvamatus liikluspildis, siis paneme nende kvaliteedile rõhku ja soovitame seda teha ka teistel.
Hüva nõu saamiseks sõiduauto/rasketehnika või motorehvide osas palume pöörduda meie müügikonsultantide või rehviekspertide poole. Aitame Teid meeleldi!

Vaata rohkem