Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #628013

Klienditeenindaja/müügikonsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kasutatud kodumasinate kauplus Lasnamäel pakub tööd KLIENDITEENINDAJA/MÜÜGIKONSULTANDILE.

  • Klientide nõustamine

  • Müükide vormistamine

  • Toodete lisamine e-poodi

  • E-kirjadele vastamine eesti ja vene keeles

  • Jooksvate küsimuste lahendamine

  • Kulleri tellimine

Ootused kandidaadile

  • Avatud suhtleja

  • Eesti ja vene keel 5+

  • PC arvuti oskus

  • Excel

Ettevõte pakub

Töö toimub graafiku alusel, lühike ja pikk nädal.
Ühes kuus kokku ca 15 päeva.
Kellaajad:
E-R: 10:00-20:00
L: 10:00-18:00
P: 10:00-16:00

Töötasu: Põhipalk + tulemuspalk

Lisainfo

Ettevõte koolitab välja. Varasem kogemus kodumasinate valdkonnas pole oluline. Kollektiiv on väike ja sõbralik.

Tööpakkumise number
#628013

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 1175 €/kuus
Kuulutus aegub:
17. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
18. november 2019

Kasutatud kodumasinad. E-pood ja kauplus Tallinnas. Linna suurim valik kasutatuid kodumasinaid. Triinu Kodumasinad pakub laias valikus kvaliteetseid kasutatud kodumasinaid. Müüme tuntud kaubamärke nagu Whirlpool, AEG, Gorenje, Miele, Electrolux, Zanussi, Bosch jne.

Vaata rohkem