Klienditeenindaja/laomees
Tööpakkumise number #696084

Noto Tartu Oü
Tartu, Tartumaa

Töö kirjeldus

Klientide teenindamine kaupluse müügisaalis ja kassas

Kaupade tutvustamine klientidele

Kaupade komplekteerimine

Kaupade vastuvõtmine ja väljastamine

Kaupluse ja lao korrashoid

Ootused kandidaadile

Töökogemus jaekaubanduses

Hea suhtlus-ja eesti keele oskus, inglise keele oskus tuleb kasuks

Kiire õppimisvõime

Kohusetundlikus, täpsus, korrektsus

Hea füüsiline vorm

Ettevõte pakub

Tänapäevast töökeskkonda ning toetavat meeskonda

Väljaõpet ning koolitusi kohapeal

Ettevõttesiseselt arenguvõimalusi
Võimalust enda töötasu ise mõjutada (põhipalk+lisatasud)

Tööpakkumise number
#696084