Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #291623

Klienditeenindaja/kokaabi

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu tööks on klientide teenindamine ,toidu serveerimine, võileibade/salatite valmistamine,laudade koristamine.

Ootused kandidaadile

Oled sobiv kandidaat,kui oled positiivne ja hea suhtleja, oled aus ja kohusetundlik, talud pinget, suhtled vähemalt kahes võõrkeeles

Ettevõte pakub

Tööd ja arenemisvõimalust väikeses ettevõttes

Tööpakkumise number
#291623

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 3 €/tunnis
Kuulutus aegub:
26. november 2012
Kuulutus sisestati:
12. november 2012

Uude kiirtoitlustusrestorani Tartu kesklinnas vajatakse klienditeenindajat/kokka.Vanus 18-30 a.Kandideerija peaks olema lojaalne, töökas,puhas, aus, rõõmsameelne, hea pingetaluvusega, arenemisvõimeline, hea suhtleja.Peale korrektse emakeele peaks suhtlema ka mõnes võõrkeeles.

Vaata rohkem