Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #671961

KLIENDITEENINDAJAID Tartu Maximasse (Turu 14)

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tartumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 13. oktoober 2020
Kuulutus aegub:12. november 2020

Töö kirjeldus

  • klientidele meeldiva ostuelamuse pakkumise kassas ja müügisaalis
  • klientide nõustamise ning abistamise
  • kaupade müügiks ettevalmistamise ja paigutamise müügisaali

Ootused kandidaadile

  • soovi pakkuda viisakat ja kliendisõbralikku teenindust
  • uusi teadmisi ja oskusi kiiret omandamist
  • eesti keele suhtlusoskust ja selle tõendavat dokumenti (minimum B1 tasemel)
  • kohusetundlikkust ja head pingetaluvust

Tööpakkumise number
#671961

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. november 2020
Kuulutus sisestati:
13. oktoober 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem