Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #63745

Klienditeenindajaid (Hertzi)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

kelle olulisemaks tööeesmärgiks on Hertzi klientide professionaalne ja sõbralik teenindamine. Klienditeenindaja tööülesannete hulka kuuluvad rendilepingute sõlmimine ja lõpetamine, rendiautode üleandmine ja kontroll, kliendi murede asjatundlik lahendamine.

Ootused kandidaadile

Hertz ootab oma meeskonnaliikmetelt:

  • Väga head eneseväljendusoskust
  • Ausust, täpsust ja kohusetundlikkust
  • Klienditeenindusorientatsiooni
  • Inglise keele oskust nii kõnes kui kirjas
  • B-kategooria juhilubade olemasolu
  • Autosõidukogemust

Ettevõte pakub

Hertz pakub Sulle:

  • Motiveerivat palgasüsteemi
  • Võimalust rakendada oma keeleoskust rahvusvahelises töökeskkonnas
  • Parimale klienditeenindajale edutamisvôimalused

Tööpakkumise number
#63745

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. aprill 2006
Kuulutus sisestati:
4. aprill 2006

Adecco on juhtiv personalivaldkonna lahendusi pakkuv ettevõte maailmas, mis tegutseb 71 riigis andes tööd üle 700 000-le inimesele. Eestis alustasime tegevust sel suvel pakkudes peamiselt värbamis- ja tööjõurenditeenust meie kohalikele ja rahvusvahelistele klientidele.
Jäädes Adecco töötajaks pakume Sulle nii lühiajaliste kui pikaajaliste lepingute kaudu võimalust koguda huvitavaid kogemusi erinevatest valdkondadest!

Vaata rohkem