Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja/dispetšer

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 30703

Tööpakkumise number

30703

Töö kirjeldus

Meie kliendiks on elektritöödega tegelev ettevõte. Pakume tööd klienditeenindaja/dispetšerile, kelle tööülesanneteks on tellimuste vastuvõtmine, registreerimine ja edastamine töö teostajale, teostatud tööde aruandlus, osaliselt laoarvestus.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame KINDLASTI kas elektrialast haridust ja/või töökogemust, eesti ja vene keele oskust, valmisolekut klienditeeninduseks, loogilist mõtlemist, kohusetunnet ja õpivalmidust ning arvutisokust (Excel)

Pakume stabiilset töötasu ja lisateenimisvõimalusi, meeldivat töökeskkonda.

Lisainfo

NB! Kindlasti on vajalik elektrialaste teadmiste olemasolu.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. juuni 2004
Kuulutus sisestati:
19. mai 2004