https://www.cvkeskus.ee/89764

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja(d)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 89764

Tööpakkumise number

89764

Töö kirjeldus

Sinu töö eesmärk on professionaalne ja efektiivne klienditeenindus. Sa suhtled peamiselt Kesk-Euroopa klientidega Saksamaalt, Prantsusmaalt, Hollandist või Itaaliast. Sa võtad vastu tellimusi ja sisestad need vastavatesse andmebaasidesse. Sinu ülesanne on kontrollida ja hoida korras tellimuste- ning transpordiga seonduv dokumentatsioon ja vigade ilmnemisel viia sisse vajalikud parandused.


Nõudmised kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui sul kogemus või huvi transpordi- ja logistika valdkonna vastu. Selleks, et omandada tööks vajalike programmide kasutamisoskus, pead sa olema hea arvutikasutaja. Töö rahvusvahelises keskkonnas eeldab väga head inglise keele ning lisaks ühe võõrkeele oskust suhtlemistasemel (saksa, prantsuse, hollandi või itaalia). Klienditeenindajana tagavad sulle edu väga hea suhtlemisoskus, kohusetundlikkus, hea pingetaluvus, õppimistahe ning soov töötada klientide heaks.


Ettevõte pakub

APL pakub Sulle võimalust töötada ja areneda rahvusvahelises ettevõttes, head väljaõpet ning korralikku palka.Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
15. jaanuar 2007
Kuulutus sisestati:
2. jaanuar 2007

FIRMA NIMI PEIDETUD

American President Lines (APL) on maailma üks suurimaid konteinerite transpordi- ja logistikaga tegelevaid ettevõtteid, mis loodi Ameerikas 150 aastat tagasi ning mille peakontor asub Singapuris. Rohkem kui 200 harukontorit omav APL teenindab oma kliente üle maailma. Lisainfo Internetist: www.apl.com.
Peatselt loodavasse APL Agencies Estonia teeninduskeskusesse võetakse tööle