Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #27806

Klienditeenindajad

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • eeskujuliku klienditeeninduse ja aktiivse müügi tagamine
  • olla kliendi jaoks konsultant toomaks välja toodete eripära ja omadused

Ootused kandidaadile

  • varasem müügialane kogemus ja hea suhtlemisoskus
  • vähemalt keskhariduse olemasolu
  • oskus selgitada välja kliendi vajadus ning pakkuda sellele sobivad lahendused
  • huvi tekstiil- ja mööblitoodete vastu
  • soov müüa kvaliteetseid tooteid parandamaks inimeste une- ja elukvaliteeti
  • väga hea eesti ja vene keele oskus, kasuks tuleb inglise ja soome keele oskus

Ettevõte pakub

  • korralik väljaõpe
  • meeldiv kollektiiv ja kaasaegne töökeskkond
  • võimalus anda oma osa inimeste elukvaliteedi parandamisse
  • motiveeriv töö ja hea tasu

Tööpakkumise number
#27806