Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #137456

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Võrumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Klienditeenindaja tööülesandeks on tankla klientide teenindamine.

Ootused kandidaadile

  • eesti ja soovitavalt vene keele oskus
  • hea suhtlemisoskus
  • kliendisõbralikkus
  • kohusetundlikkus
  • täpsus
  • valmisolek meeskonnatööks
  • valmisolek tööks graafiku alusel

Ettevõte pakub

  • head töökeskkonda arenevas ettevõttes
  • huvitavat ja suhtlemisrohket tööd
  • koolitusvõimalusi
  • korralikke töötingimusi
  • meeldivat nooruslikku töökollektiivi
  • põhipalka pluss lisatasu
  • vahetustega tööd graafiku alusel

Lisainfo

Tankla asukoht Pikk tn.21a , Võru

Tööpakkumise number
#137456

Asukoht:
Võrumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega)
Brutopalk: Alates 9000 €/kuus
Kuulutus aegub:
15. veebruar 2008
Kuulutus sisestati:
15. jaanuar 2008

GT Tanklad AS on GT Gruppi kuuluv ettevõtte. GT Tanklad AS põhitegevuseks on kütuse jaemüük üle Eesti asuvates tanklates. Ettevõtte omab jaemüügitanklaid Tallinnas, Kiviõlis, Rakveres ,Haapsalus, Jõhvis, Kamaras, Pärnus, Võrus ja Põlvas.
Seoses klienditeenindajate talviste puhkuste algusega , otsime oma sõbralikku kollektiivi puhkuste asendajat.

Vaata rohkem