Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #346177

KLIENDITEENINDAJA (Viru Keskus)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • tarbijakrediitide väljastamine;
  • krediitide väljastamine pandi vastu;
  • krediitide väljastamine liiklusvahendite vastu;
  • kaupade realiseerimine (müük).

Ootused kandidaadile

  • töökogemus kaubanduses või klienditeeninduses;
  • HUVI JA PÕHITEADMISED OLME-ELEKTROONIKA, MULTIMEEDIASEADMETE JMT. ELEKTROONIKA ALAL;
  • kesk- või kõrgharidus;
  • head arvutikasutamise oskused;
  • eeskujulik vene, eesti keele oskus; inglise keele oskus tuleb kasuks;
  • täpsus ja vastutustunne.

Ettevõte pakub

  • koolitust enne töö alustamist;
  • motiveerivat, konkurentsivõimelist töötasu;
  • stabiilset tööd ja kasvuvõimalusi;
  • turvalist ja kaasaegset töö-keskkonda;
  • töötasu 800 – 1200 EUR brutos koos tulemustasuga.

Töökoht: Viru väljak 4/6, Tallinn 10153

Lisainfo

CV saata e-posti aadressile: job(at)expresscrediteesti.ee

Tööpakkumise number
#346177

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: 800 - 1200 €/kuus
Kuulutus aegub:
27. juuni 2014
Kuulutus sisestati:
13. juuni 2014

(Credit & Lombard) on suurim, moodsaim ja kiireimini kasvav eraisikute krediteerimise võrk Baltikumis. Käesoleval ajal töötab ettevõttes edukalt juba 280 professionaalset töötajat. Seoses tegevuse laiendamisega Eestis otsime oma ExpressCredit Eesti OU

Vaata rohkem