https://www.cvkeskus.ee/34810

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 34810

Tööpakkumise number

34810

Töö kirjeldus

klienditeenindaja töö eesmärk on olla ettevõtte klientidele parimaks abiliseks ja nõuandjaks soovitud ostude tegemisel. Tööülesannete hulka kuulub kliendivajaduste väljaselgitamine ja nõustamine, vajadustekohaste lahenduste pakkumine ning ostutehingute jooksev käsitlemine koos müügiarvete ja -lepingute koostamise ning vajalike sularahatehingute tegemisega, samuti osalemine kaupade tellimises, vastuvõtus, ladustamises ja väljastamises.


Nõudmised kandidaadile

Sobivatel kandidaatidel on töökogemus kaubandus- või teenindussektorist, hea pingetaluvus ning tehniline taip, nad on avatud ja teotahtelised inimesed, kes oskavad klienti kuulata ning tema vajadustest aru saada. Lisaks heale nõule on nad valmis klientidele pakkuma oma jõudu kaupade väljastamisel, koostama vajadusel pakkumisi ja lepinguid (eesti keeles), samuti kasutama töös igapäevase abivahendina arvutit (MS Office programme).


Eelise annab sanitaartehnika ja-materjalide tundmine.


Ettevõte pakub

stabiilsust ja kindlustunnet rahvusvahelisse kontserni kuuluvas ettevõttes, arengut toetavat koolitust ning asjatundliku meeskonna tuge, konkurentsivõimelist ja töö tulemustest sõltuvat töötasu.


Lisainfo

Konkursil osalemiseks saate elulookirjelduse saata kahel moel: otse personaliotsingufirmasse PerspectivEst aadressil info@perspectivest.ee või läbi CV Keskuse etteantud viisil.


Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. september 2004
Kuulutus sisestati:
13. september 2004

FIRMA NIMI PEIDETUD

AS Vennad-Dahl on Eestis tegutsenud üle kümne aasta. Firma on tänaseks üks suurimaid sanitaartehnika kaupade hulgimüüjaid turul. Eduka tegevuse ja pideva kasvu tulemusena on ettevõtte esindused avatud Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Viljandis. Vaata lisa aadressil www.dahl.ee