Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #340729

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* info jagamine busside saabumiste ja väljumiste kohta
* eelmüügipiletite müük
* käsipakkide hoiulevõtmine ja väljastamine
* Cargobus`i pakkide väljastamine ja vastuvõtt

Ootused kandidaadile

* teenindusvalmidust ja -oskust
* eesti keele valdamist
* head suhtlemisoskust
* ausust, täpsust, korrektsust
* otsustus- ja vastutusvõimet oma töökohustuste täitmisel
* arvutikasutamise oskust kesktasemel (töö eelmüügi programmiga)
* positiivset ellusuhtumist ja rõõmsameelset töötahet

Ettevõte pakub

* meeldivat töökeskkonda
* vahetustega täistööajaga tööd
* konkurentsivõimelist palka

Lisainfo

Lisaingo tel. 5028282

Tööpakkumise number
#340729

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. mai 2014
Kuulutus sisestati:
30. aprill 2014

Hansa Bussiliinid AS eelkäija Viljandi Autobussi- ja taksopark loodi aastal 1945 ja ettevõte teenindas peamiselt Viljandi linna- ja maakonnaliine. 1994 aastal ettevõte erastati ja koos sellega toimus ka nimevahetus. Tänaseks on Hansa Bussiliinid AS laienenud mitmetesse erinevatesse Eestimaa piirkondadesse ja kuulub kindlasti Eesti suurimate kvaliteetset bussiteenust pakkuvate ettevõtete hulka. Alates 2005 aastast kuulub Hansa Bussiliinid AS (endine Mulgi Reisid AS) Hansabuss AS-ga seotud ettevõtete gruppi. Alates 2013 aasta oktoobrikuust hakkas maakondlikke liini- ja tellimusvedusid teostav Mulgi Reisid kandma uut nime Hansa Liinid.

Vaata rohkem