Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #169735

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

ERGO Kindlustus pakub väljakutset klienditeenindajale,
kes

  • oskab kuulata klientide soove
  • tahab mõista klientide vajadusi ning leida neile sobivaima lahenduse
  • hindab meeskonnatööd, tulemuslikkust ja avatust
  • soovib kaasa aidata igapäevase turvatunde suurendamisele ühiskonnas

Ootused kandidaadile

  • hea kuulamis- ja suhtlemisoskusega, vastutustundlik ja abivalmis
  • valdad vabalt eesti keelt ja vene keelt
  • keskharidusega ja oskad kasutada arvutit
  • varasema teenindus- ja müügikogemusega

Ettevõte pakub

  • töökohta Viljandis
  • karjäärivõimalust kindlustusvaldkonnas
  • silmapaistva töö eest samaväärset palka
  • tervist edendavaid ja perekonda väärtustavaid soodustusi

Tööpakkumise number
#169735

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
5. detsember 2008
Kuulutus sisestati:
21. november 2008

ERGO pakub Eesti kindlustusseltside seas kõige mitmekülgsemat elu, tervise, pensioni ja vara kindlustamise valikut ning omab kõige laiemat müügivõrku üle Eesti. ERGO kindlustusseltsid Eestis kuuluvad Saksamaa suuruselt teise ERGO Kindlustusgruppi, mis teenindab enam kui 34 miljonit klienti 31 maailma riigis.

Vaata rohkem